Nikolics duplázott a BL-selejtezőben - videó

A magyar támadó előbb büntetőből, majd egy szóló után volt eredményes.
Mokány Lajos 2016. július 19., kedd 19:53
A magyar támadó előbb büntetőből, majd egy szóló után volt eredményes.
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 19., kedd 19:53

2-0-ra nyert a Legia a BL-selejtezőben a bosnyák Zrinjski ellen. Az első félidő után 1-0-ra vezettek a hazaiak (az első meccs 1-1 lett), a gólt Nikolics Nemanja lőtte 11-esből, amit egy kezezés után ítéltek meg. A támadó magabiztosan vágta be a büntetőt. Fordulás után egy szép egyéni megoldás után lőtte meg második találatát, amellyel csapata biztosan jutott a következő körbe.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)
Tovább az összes átigazoláshoz