Két mérkőzés már befejeződött a Bajnokok Ligája csoportmérkőzéseinek utolsó játéknapján.
Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló:
C csoport:
Dinamo Zagreb - Manchester City 1-4 (Olmo 10., ill. Jesus 34., 50., 54., Foden 84.)
Sahtar Doneck - Atalanta 0-3 (Castagne 68., Pasalic 80., Gosens 93.)
21 órakor kezdődik:
A csoport:
Club Brugge - Real Madrid
PSG - Galatasaray
B csoport:
Bayern – Tottenham
Olympiakos - Crvena Zvezda
D csoport:
Atlético Madrid - Lokomotiv Moskva
Leverkusen - Juventus
A legjobb 16 között már ott van 15 csapat.
Csoportelsők és ezzel kiemeltek: Barcelona, Bayern, Juventus, Leipzig, Liverpool, Manchester City, PSG, Valencia
Csoportmásodikok: Atalanta, Chelsea, Dortmund, Lyon, Napoli, Real Madrid, Tottenham.
A nyolcaddöntők sorsolását december 16-án, hétfőn délben tartják.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.