BL: Másodpercek alatt negatív hőssé vált a PAOK kapusa - videó

Nem mindennapi jelenetek játszódtak le a jelenleg is zajló PAOK-Benfica Bajnokok Ligája-rájátszás visszavágóján. A PAOK kapusa alig pár másodperc alatt a meccs negatív hősévé vált.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 29., szerda 21:50
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 29., szerda 21:50

Jelenleg is tart a PAOK-Benfica BL-rájátszás második mérkőzése, amely egy héttel ezelőtt 1-1-es döntetlennel ért véget. A találkozó első gólját a hazaiak szerezték az 13. percben, Mauricio remek passza után Prjovic volt eredményes (1-0).

Alig hét perccel később Jardel egalizált (1-1), majd ezután a PAOK kapusa, Alexandros Paschalakis olyat tett, ami szinte megmagyarázhatatlan: előbb bravúrosan benntartotta a labdát egy hazaadás után, s közben odaajándékozta az ellenfélnek a játékszert, majd végül érthetetlen módon elhúzta Cervi lábát.

A játékvezető, Felix Brych büntetőt ítélt, amit Salvio értékesített. A félidő előtt még Pizzi is betalált, kialakítva a 3-1-es félidei eredményt.