BL: Kettős sikerrel főtáblás a City, kizúgott az Ajax

A szerdai BL-selejtezők.
admin 2016. augusztus 24., szerda 20:43
A szerdai BL-selejtezők.
Szerző: admin 2016. augusztus 24., szerda 20:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

BAJNOKOK LIGÁJA, PLAY-OFF, SZERDA:

APOEL - Köbenhavn 1-1 (Sotiriou 69., ill. Santander 86.) - összesítésben: 1-2

Mönchengladbach - Young Boys 6-1 (T. Hazard 9., 64., 84., Raffael 33., 40., 77., ill. Ravet 79.) - összesítésben: 9-2

FK Rosztov - Ajax 4-1 (Azmoun 34., Yerokhin 52., Noboa 60., Poloz 66., ill. Klaassen 84. - 11-esből) - összesítésben: 5-2

Manchester City - Steua Bukarest 1-0 (Delph 56.) - összesítésben: 6-0

Salzburg - Dinamo Zágreb 1-1 (Lazaro 22., ill. Fernandes 87.) - hosszabbítás után: 1-2 (Soudani 95.) - összesítésben: 2-3

Átigazolások
Slovan
Nem Keane, nem Rebrov
Úgy tűnik, eldőlt, hogy nem Robbie Keane és nem is Szergej Rebrov lesz a Slovan edzője. Matteo Moretto szerint Yaya Touré kinevezése készülődik Pozsonyban. Részletek itt.
DVSC
Támadó érkezhet?
Hamarosan új csatárral bővülhet a Debrecen kerete, ugyanis a brazil élvonalbeli Botafogo tehetséges támadója, Arthur Izaque a piros-fehérekhez kerülhet. (HAON)
Celtic
Keane lett a fő jelölt
Az Irish Examiner Sport szerint a hétfői tárgyalások után Robbie Keane lett a legfőbb jelölt a Celticnél. A talkSPORT pedig úgy tudja, ha az ír mellett döntenek, akkor 3 éves szerződést köthetnek a felek.
Tovább az összes átigazoláshoz