BL: Két öngól a nap rangadóján, csoportelső lett a Barca - eredmények

Elképesztő feltámadás Törökországban, botlott a City, nem hibázott az Atlético Madrid.
admin 2016. november 23., szerda 21:41
Szerző: admin 2016. november 23., szerda 21:41

Bayern München oroszországi veresége hozta a nap legnagyobb meglepetését a Bajnokok Ligájában, a bajorok botlásán kívül is voltak azonban nem mindennapi találkozók. A Benfica hiába vezetett félóra után már 3 góllal a Besiktas otthonában, a törökök huszáros hajrával az utolsó percekben mentettek meg egy pontot.

Botlott Guardiola Manchester Cityje is, az angolok a Mönchengladbach otthonában szórtak el két pontot a két piros lap és két gól meccsén. Nem hibázott azonban a Barcelona, a katalánok Messi duplájával verték a Celticet, ezzel kivívták a csoportelsőséget. Akárcsak a Bayern blamáját kihasználó Atlético Madrid, Griezmannék 10 perc leforgása alatt rendezték le a PSV-t.

Nem bírt egymással az Arsenal és a PSG a nap rangadóján, a fordulatos meccsen előbb a vendégek vezettek, majd az ágyúsok fordítottak, ám Iwobi balszerencsés mozdulata két pontjába került a londoni alakulatnak. A meccsen nem ez volt az egyetlen "önveszélyes" megmozdulás, korábban Verratti is saját kapujába talált, még ha sokat nem is tehetett volna ez ellen a szinte követhetetlenül flipperező labdánál.

Bajnokok Ligája, eredmények:

A-csoport:

Arsenal - PSG 2-2 (Giroud 45+1. - büntetőből, Verratti 60. - öngól, ill. Cavani 18., Iwobi 77. - öngól)

Ludogorec - Basel 0-0

B-csoport:

Besiktas - Benfica 3-3 (Tosun 58., Quaresma 83. - büntetőből, Aboubakar 89., ill. Guedes 10., Semedo 25., Fejsa 31.)

Napoli - Dinamo Kijev 0-0

C-csoport:

Mönchengladbach - Manchester City 1-1 (Raffael 23., ill. D. Silva 45+1.)

Celtic - Barcelona 0-2 (Messi 24., 55. - büntetőből)

D-csoport:

Rosztov - Bayern München 3-2 (Azmoun 44., Poloz 50. - büntetőből, Noboa 67., ill. D. Costa 35., Bernat 52.)

Atlético Madrid - PSV 2-0 (Gameiro 55., Griezmann 66.)