BL, EL: Fradi-továbbjutás esetén szinte biztos a következő ellenfél; győztes gólt lőtt a magyar válogatott játékos – eredmények, videók

A Ferencváros lehetséges BL-ellenfelei közül a Rosenborg 3-1-re nyert a Maribor otthonában, így alighanem biztossá vált, hogy a zöld-fehérek továbbjutás esetén a norvégokkal játszanak a playoffban.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 7., szerda 22:06
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 7., szerda 22:06

Mint ismeretes, hétfői sorsoláson kiderült, a Ferencváros ellenfele a BL-playoffban a Maribor vagy a Rosenborg lesz. A két csapat szerdai BL-selejtezőjének első felvonásán a norvégok 3-1-re nyertek idegenben, többek között Soderlund duplájának köszönhetően.

Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör:

Maribor - Rosenborg 1-3 (Tavares M. 71., ill. Soderlund A. 50., 64. Jensen M. 71.)

Krasnodar - Porto 0-1 (Sergio Oliveira 89.)

Basaksehir - Olympiakosz 0-1 (Masouras G. 53.) - kiállítva: Kahveci I. 80. (Basaksehir)

Basel - Linz 1-2 (Zuffi L., 87., ill. Trauner G. 50. Klauss J. 82.)

CFR Cluj - Celtic 1-1 (Rondon M. 28., ill. Forrest J. 37.)

Európa Liga, 3. selejtezőkör:

Slovan Bratislava - Dundalk 1-0 (Holman 86.)

A Slovan Bratislava magyar válogatott középpályása, Holman Dávid kezdőként lépett pályára az ír Dundalk elleni EL-selejtező 3. körének első meccsén.

Gól nélküli első félidőt követően a 86. percben Holman megszerezte a vezetést csapatának, miután egy kapufáról kipattanó labdát vágott a vendégek kapujába. A hátralévő percekben több találat nem született, így a pozsonyiak egygólos előnyről várják az egy hét múlva esedékes visszavágót.