BL: Rontott büntető és kapufa után kikaptak a kolozsváriak; Dollék meglepetése – eredmények, videók

A legutóbb elődöntős Ajax gól nélküli döntetlent ért el a ciprusi APOEL vendégeként a BL-selejtező rájátszásának első mérkőzésén.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 22:50
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 22:50

APOEL - Ajax 0-0 - piros lap: Mazraoui N. 80. (Ajax)

A Ferencváros korábbi edzője, Thomas Doll által irányított hazaiak az első félidő feléig visszafogottan játszottak, azt követően viszont egyenrangú ellenfelei voltak a holland együttesnek, sőt, több nagy helyzetet is kihagytak a meccsen. (MTI)

APOEL: Belec - Merkis, Ioannou, Joazinho (Vidigal A. 82.) - Bezjak (Jakolis A. 68.), Lucas, Gentsoglou, Matic, Mihajlovic - Al Tamari, Pavlovic (Hallenius L. 68.)

Ajax: Onana - Mazraoli, Veltman, Martínez, Tagliafico - Marin (Dest S. 62.), van de Beek, Blind - Ziyech, Tadic, Neres (Huntellar K. 72.)

Összefoglaló

CFR Cluj - Slavia Praha 0-1 (Masopust L. 28.)

A kolozsvári CFR hazai pályán 1-0-ra kikapott a cseh Slavia Prahától. A 28. percben egy szögletet követően Lukas Masopust 18 méterről lőtt kapura, és a lövése utat talált Arlauskis kapujába (0-1).

Fordulás után már az 51. percben egyenlíthettek volna a kolozsváriak, ám Mario Rondon éles szögből a kapufát találta el. A hajrában szintén esélyük lett volna az egalizálásra, azonban Bilel Omrani büntetőjét Kolar védte, így a csehek nyerték a találkozó első felvonását.

CFR Cluj: Arlauskis - Susic, Cestor, Burca, Camora - Aurelio (Paun-Alexandru C. 72.), Bordeianu (Hoban O. 87.) Djokovic - Deac, Tucudean (Rondon M. - a félidőben), Omrani

Slavia Praha: Kolar - Coufal, Kudela, Hovorka, Boril - Soucek, Traore (Kral A. 64.) - Masopust (Holes T. 84.), Stanciu, Olayinka - van Buren (Skoda M. 68.)

LASK Linz - Club Brugge 0-1 (Vanaken H. 10. - 11-esből)

LASK Linz: Schlager - Wiesinger, Trauner, Pogatetz - Ranftl, Holland, Michorl, Renner (Raguz M. 67.) - Goiginger (Otubanjo Y. 83.), Klauss, Tetteh (Frieser D. 53.)

Club Brugge: Mignolet - Mata Pedro Lourenco, Mitrovic, Deli, Sobol (Ricca F. 66.) - Vormer, Rits, Vanaken - Dennis, Okereke (Diatta K 89.), Openda (Rezaei K. 74.)

A visszavágókat jövő héten rendezik.

ZTE/Vidi
Bedi Bence
A nyáron távozik a ZTE-től a saját nevelésű középpályás, Bedi Bence, aki iránt itthonról a Fehérvár is érdeklődött. A játékos menedzsere azonban azt is elmondta, az elsődleges cél, hogy Bedi külföldre szerződjön. (nso.hu)
Gulácsi Péter
Rouven Schröder sportigazgató elárulta, hogy a nyáron a Leipzig biztosan megválik az egyik kapusától.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.