0-5: Kleinheisler gólpasszt adott az ellenfélnek, Korhuték nyertek - videó

A Bajnokok Ligája rájátszásában az Astana Kleinheisler Lászlóval a kezdőben 5-0-ra kikapott a Celtictól. Korhut Mihály csapata, a Hapoel Beer Sheva viszont nyerni tudott az első meccsen.
Privacsek András 2017. augusztus 16., szerda 22:37
Szerző: Privacsek András 2017. augusztus 16., szerda 22:37

A Celtic irányította a mérkőzést az Astana ellen. A 32. percben Rogic egy óriási szóló végén éles szögből emelt, a menteni igyekvő Postnikov pedig a saját kapujába helyezett. A 42. percben Kleinheisler eladott egy labdát, amivel Sinclair iramodott meg, majd 10 méterről a jobb sarokba gurított. A 60. percben a támadó eldöntötte a meccset és nagy valószínűség szerint a párharcot is, ráadásul a 79. percben Forest is betalált, a legvégén pedig Griffith állította be a végeredményt, amit később az UEFA Shitov öngóljaként könyvelt el.

A magyar középpályás nem játszott jól, a passzai pontatlanok voltak, egy-két labdaszerzéssel vétette magát észre az első félidőben, szünet után pedig teljesen eltűnt. A második hazai gólnál ráadásul nagyot hibázott.

Korhut is kezdő volt a Beer Sheveában a Maribor ellen. A védő hozta a tőle megszokott megbízható védőmunkát, csapata pedig 0-1-ről fordítva nyert.

Bajnokok Ligája play-off, 1. mérkőzések:

Celtic - Astana 5-0 (Postnikov - öngól 32., Sinclair 42., 62, Forest 79., Shitov - öngól 88.)
Hapoel Beer Sheva - Maribor 2-1 (Nwakaeme 12., Tzedek 45., ill. Tavares 10.)
Napoli - Nice 2-0 (Mertens 13., Jorginho 70.)
Basaksehir - Sevilla 1-2 (Elia 64., ill. Escudero 16., Yedder 84.)
Olympiakos - Rijeka 2-1 (Ofoe 66., Romao 90., ill. Heber 42.)