A Tottenhamet angol negyedosztályú csapat tréfálta meg - videó

Fantasztikus gólpassz kellett ahhoz, hogy a Spurs ne essen ki az FA Kupából, igaz, így is újrajátszásra kényszerül.
Budai László 2018. január 27., szombat 21:02
Szerző: Budai László 2018. január 27., szombat 21:02

Hatalmas meglepetésre az angol negyedosztályban szereplő Newport szerzett vezetést a Tottenham elleni FA Kupa-mérkőzésen egy jó beadás és egy fejest követően. A Spurs nagyon szenvedett az alacsonyabb osztályú ellenfelével szemben, végül Son fantasztikus sarkazása és Harry Kane érkezése a 82. percben mentette meg a PL-csapatot a kieséstől.

Igaz, továbbjutásról még nem beszélhetünk, a találkozó ugyanis 1-1-el zárult, így a csapatok újra játszanak majd egymással.

A nap legnagyobb meglepetését a West Ham produkálta, amely a harmadosztályú Wigannel szemben maradt alul (2-0).

A Tottenham-meccs góljai

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.