Súlyos hazai vereségbe futott bele a Leicester - bennmaradásért küzdő csapattól kaptak ki

Meglepően sima vereséget szenvedett a Premier League szombati nyitómérkőzésén a Leicester City, a másfél éve bajnoki címet szerző gárda a Crystal Palace-től kapott ki.
Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 16:02
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 16:02

A Leicester City - Crystal Palace mérkőzéssel kezdődött meg a Premier League szombati játéknapja, a találkozón a tabellán jóval előrébb álló hazaiak voltak az esélyesebbek.

Ennek ellenére Benteke góljával 19 perc után vezetéshez jutottak a vendégek, a 40. minutumban pedig Zaha kétgólosra növelte a Crystal Palace előnyét.

A 8. helyezett Leicester a szünet után megpróbált frissíteni a kiesés ellen küzdő vendégek ellen, de nem sikerült, sőt a 61. percben egy műesésért kiosztott második sárga lap után emberelőnybe is kerültek a vendégek. A hajrá már nem hozott különösebb izgalmakat, a Crystal Palace a 94. percben feltette a pontot teljesítményére, és beállította a 0-3-as végeredményt.

Leicester City - Crystal Palace 0-3 (Benteke 19., Zaha 40., Sako 94.) - kiállítva: Ndidi 61.