Premier League: Óriási kapushiba után nyert a Tottenham – videó

Az angol élvonalbeli bajnokság 25. fordulójában a Tottenham hazai pályán fogadta a Newcastle Unitedet. A londoniak Son Heung-Min góljával hozták is a kötelezőt.
Csakfoci Admin 2019. február 2., szombat 15:21
Szerző: Csakfoci Admin 2019. február 2., szombat 15:21

Tottenham - Newcastle United 0-1 (Son Heung-Min 83.)

A forduló előtt harmadik helyen álló Tottenham hazai pályán fogadta a 14. helyezett Newcastle Unitedet a Premier League 25. játéknapján.

Gól nélküli első félidőt követően magasabb fokozatra kapcsoltak a hazaiak, amelynek meg is lett az eredménye: a 83. percben - Fernando Llorente passza után Son Heung-Min lövésre vállalkozott a tizenhatos sarkáról, majd a lövése a szlovák kapus, Martin Dubravka mellényúlása következtében utat talált a Newcastle kapujába (0-1). Mivel a hátralévő hét percben több helyzet és gól nem volt, így maradt az 1-0-ás Tottenham győzelem, amivel a londoniak ideiglenesen feljöttek a második helyre a tabellán.