Premier League: Nyert helyzetből kapott ki a Tottenham és az Everton, Vardy-duplával győzött a Leicester - videók

Kane góljával már az első félidőben vezetést szerzett a Tottenham, a hajrában mégis fordítani tudott a Southampton. Az Everton hasonlóan járt: ők kétgólos előnyt ajándékoztak el. Videók, eredmények.
Csakfoci Admin 2019. március 9., szombat 17:58
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 9., szombat 17:58

Premier League, 30. forduló

Southampton - Tottenham 2-1 (Valery 76., Ward-Prowse 81. ill. Kane 26.)

Newcastle - Everton 3-2 (Rondón 65., A. Pérez 81., 84. ill. Calvert-Lewin 18., Richarlison 32.)