PL: Otthon bukott pontokat a Manchester City és az Arsenal is - eredmények, videók

Pep Guardiola csapata hatalmas meglepetésre nem bírt hazai pályán a Crystal Palace-szel, amely egy szerencsés öngóllal egyenlített a 90. percben.
Nyikes Zoltán 2020. január 18., szombat 17:55
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. január 18., szombat 17:55

Premier League, 23. forduló

Watford–Tottenham Hotspur 0-0
Arsenal–Sheffield United 1-1 (Martinelli 45., ill. Fleck 83.)
Brighton–Aston Villa 1-1 (Trossard 38., ill. Grealish 75.)
Manchester City–Crystal Palace 2-2 (Agüero 83., 88., ill. C. Tosun 39., Fernandinho 90. - öngól)
Norwich–AFC Bournemouth 1-0 (Pukki 38. - 11-esből) Kiállítva: Godfrey 75., ill. Cook 31.)
Southampton–Wolverhampton Wanderers 2-3 (Bednarek 15., Long 35., ill. Neto 53., R. Jimenez 65., 76. - az elsőt 11-esből)
West Ham United–Everton 1-1 (Diop 40., ill. Calvert-Lewin 44.)

C. Tosun 0-1

Agüero 1-1

Agüero 2-1

Fernandinho (öngól) 2-2

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.