PL: Győzelemmel tisztelgett a Leicester City az elhunyt klubtulajdonosa előtt - eredmények, videó

A Leicester City csapata az egy héttel ezelőtt elhunyt klubtulajdonos, Vichai Srivaddhanaprabhának ajánlotta a Cardiff City ellen szombaton 1-0-ra megnyert bajnokit.
Csakfoci Admin 2018. november 3., szombat 18:06
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 3., szombat 18:06

Korábban már beszámoltunk arról, hogy bár leiskolázták az MU védelmét, de a ráadásban nyertek Mourinhóék. A kora délutáni találkozó után további négy meccsel folytatódott a Premier League 11. fordulója.

Az egy héttel ezelőtt tragikus körülmények között elhunyt klubtulajdonos, Vichai Srivaddhanaprabha emlékének ajánlotta a győzelmet a Leicester, amely idegenben aratott fontos győzelmet. Az 55. percben Chilwell beadása után Gray érkezett középen és belsőzte a kapuba a labdát, így a "Rókák" értékes három pontot szereztek.