PL: Az öt gólt szerző Liverpool lehet a forduló nyertese - eredmények

A negyedik helyre fellépő Liverpool simán nyert a Brighton vendégeként, ezen kívül viszont nem született más vendéggyőzelem a Premier League-ben.
Csakfoci Admin 2017. december 2., szombat 18:29
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 2., szombat 18:29

Mint arról már beszámoltunk, a címvédő Chelsea 3-1-re győzött a Newcastle United ellen a Premier League első szombati mérkőzésén. Ezt követően hat újabb találkozóra került sor, amelyeken vendégként egyedül a Liverpool tudott győzedelmeskedni. Amennyiben az Arsenal nem nyer a nap zárómeccsén a Manchester United ellen, a jelenleg negyedik Liverpool lehet a forduló igazi nyertese. Eredmények.

Brighton & Hove Albion–Liverpool 1–5 (Murray 51., ill. Can 30., Firmino 31., 48., Coutinho 87., Dunk 89. – öngól)
Everton–Huddersfield Town 2–0 (Sigurdsson 47., Calvert-Lewin 73.)
Leicester City–Burnley 1–0 (Gray 6.)
Stoke City–Swansea City 2–1 (Shaqiri 36., M. B. Diouf 40., ill. Bony 3.)
Watford–Tottenham Hotspur 1–1 (Kabasele 13., ill. Szon Hung Min 25.)
West Bromwich Albion–Crystal Palace 0–0