PL: A Watford otthonában is megégett az MU - videó

A végén megbicsaklott José Mourinho csapata.
admin 2016. szeptember 18., vasárnap 12:59
Szerző: admin 2016. szeptember 18., vasárnap 12:59

TABELLA: A Premier League állás itt - kattints!

A Premier League 5. fordulójában vasárnap a Manchester United a Watford otthonába látogatott. A hazaiak kisebb meglepetésre Etienne Capoue góljával vezetést szereztek a 34. percben (1-0), amelyre a Vörös Ördögöknek az első félidőben nem volt válaszuk. A fordulást követően felélénkült José Mourinho csapatának a játéka, és a 62. percben össze is jött az egyenlítés Marcus Rashford révén (1-1).

A hajrában aztán jött a slusszpoén: előbb a 84. percben a hazaiak részéről Juan Zuniga egy visszagurított labdát követően talált be (2-1), majd a legvégén Troy Deeney egy értékesített büntetővel (3-1) végleg eldöntötte a három pont sorsát.

PREMIER LEAGUE, 5. FORDULÓ:

Watford - Manchester United 3-1 (Capoue 34., Zuniga 84., Deeney 95. - 11-esből, ill. Rashford 62.)