PL: A City négyet, a Pool hármat rúgott, gólképtelen maradt az United - videók

Simán nyerte szombati bajnokiját az angol élvonal első két helyezettje, a hetedik helyen szerénykedő Manchester United viszont gólnélküli döntetlenre végzett. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. november 24., szombat 18:10
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 24., szombat 18:10

Premier League, 13. forduló

West Ham - Manchester City 0-4 (Silva 11., Sterling 19., Sané 34., 93.)

Watford - Liverpool 0-3 (Szalah 67., Alexander-Arnold 76., Firmino 89.)

Manchester United - Crystal Palace 0-0

Everton - Cardiff City 1-0 (Sigurdsson 59.)

Fulham - Southampton 3-2 (Mitrovic 33., 64., Schürrle 44., ill. Armstrong 18., 53.)

Brighton - Leicester City 1-1 (Murray 15., ill. Vardy 79.)

Bundesliga: Szalai gólpassza és három lőtt gól sem volt elég Dárdaiék ellen - videó
Szalai Ádám kezdőként 70 percet játszott és gólpasszig jutott az első percben, de ez kevés volt a győzelemhez a Hertha otthonában. A Bayern Münchent hatgólos meccsen, a hajrában tréfálta meg az újonc Düsseldorf a Bundesliga 12. játéknapján. Eredmények.