Örökre kitiltotta szurkolóit a Premier League-csapat - videó

Öt szurkolóját örökre kitiltotta stadionjából a West Ham United a londoni egyesület csütörtöki közleménye szerint.
Dudás Gábor 2018. március 22., csütörtök 12:15
Öt szurkolóját örökre kitiltotta stadionjából a West Ham United a londoni egyesület csütörtöki közleménye szerint.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 22., csütörtök 12:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az öt, élete végéig kitiltott szurkoló bűne az volt, hogy a Burnley elleni, március 10-i, 3-0-ra elveszített Premier League-mérkőzés végén berohant a pályára, a csapatot és a vezetőséget szidalmazták, volt, aki a szögletzászlót megragadva és volt, aki aprópénzt dobálva. A vezetők szó szerint elmenekültek a szektorukból.

Ezzel azonban még nem ért véget a kizárások sora, a klub és a rendőrség is tovább vizsgálódik a felvételek alapján és újabb szurkolók köszönhetnek el végleg csapatuk hazai mérkőzéseitől és a London Stadiontól, ha bűnösnek találtatnak - a döntésre még a március 31-i, Southampton elleni otthoni meccs előtt fény derülhet.

A fanatikusok egyébként nem csak elveszített találkozó, de a csapat összességében mutatott teljesítménye miatt akadtak ki, a West Ham ugyanis 30 mérkőzés után mindössze a 17. a Premier League-ben, csak két ponttal megelőzve a már kiesőhelyen álló Southamptont.

Átigazolások
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Csákvár
Barkóczi próbajátékon
Barkóczi Benedek próbajátékon szerepel Csákváron, a Szeged elleni felkészülési mérkőzésen gólt is szerzett a 20 éves támadó.
Tovább az összes átigazoláshoz