Óriási gólokkal nyert idegenben a Manchester United - videó

José Mourinho gárdája csodaszép találatokkal győzött Angliában.
Csakfoci Admin 2018. január 1., hétfő 20:21
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 1., hétfő 20:21

Everton - Manchester United 0-2 (Martial 57., Lingard 81.)

A José Mourinho vezette Manchester Unitedre fontos mérkőzés várt hétfőn este, hiszen idegenben kellett legyőzniük az Evertont azért, hogy - ha eggyel több meccset is játszva is, de - fellépjenek a Premier League tabellájának második helyére.
Az első játékrész nem tartogatott sok helyzetet, a legnagyobb viszont a hazaiak előtt adódott, nem sokon múlt, hogy az Everton vezetést szerezzen.
Fordulást követően nagyobb sebességi fokozatra kapcsolt az United, és szűk negyedórányi játék után Pogba passza után Martial lőtt nagy gólt (0-1). A mérkőzés a 81. minutumban dőlt el: ismét Pogba adta a gólpasszt, a nagyobb érdem azonban Lingardé, aki csodaszép lövéssel pókhálózta ki a bal felső sarkot (0-2).
A vendégek megérdemelten nyertek, és ideiglenesen biztosan megelőzték a Chelsea-t a PL tabelláján.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.