Nagy Ádám 12 hét után, győztes mérkőzésen tért vissza Angliában - videó

A szeptember 9-én lejátszott magyar-szlovák Eb-selejtező óta először lépett pályára az elhúzódó sérüléssel bajlódó Nagy Ádám - a hosszú kihagyás ellenére 90 percet kapott a tavaly még a Premier League-ben szereplő Cardiff ellen.
Csakfoci Admin 2019. november 10., vasárnap 15:22
A szeptember 9-én lejátszott magyar-szlovák Eb-selejtező óta először lépett pályára az elhúzódó sérüléssel bajlódó Nagy Ádám - a hosszú kihagyás ellenére 90 percet kapott a tavaly még a Premier League-ben szereplő Cardiff ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 10., vasárnap 15:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A vasárnapi összecsapáson visszatérhetett tehát a pályára Nagy Ádám, aki hosszabb ideje sérüléssel bajlódott, és legutóbb közel három hónapja, augusztus közepén szerepelhetett emiatt klubjában.

A Bristol City a szerencsével sem állt hadilábon a walesi fővárosban, hiszen a hazai veretlenségét is elveszítő Cardiff kétszer a kapufát találta el, de Brownhill 67. percben született hatalmas gólja végül három pontot ért a vendégeknek. Nagy végigjátszotta a találkozott, rengeteget dolgozott a mezőnyben és egy sárga lap is fűződött a nevéhez.

A Bristol 16 mérkőzés után a 6., már felsőházi rájátszást érő helyen áll a Championshipben.

Championship, 16. forduló:

Cardiff City - Bristol City 0-1 (Brownhill 67.)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz