Újabb kínos pofon Mourinhóéknak: Másodosztályú csapat ejtette ki őket - videók

A legjobb 16 közé sem jutott az angol Ligakupában a Manchester United, Frank Lampard Derby County-ja drámai végjátékot (és Romero kapus 67. percben kapott piros lapját) követően, büntetőkkel nyert az Old Traffordon. A városi rivális City közben simán továbblépett, a Burnley-t viszont kiejtette egy harmadik ligás gárda.
Dudás Gábor 2018. szeptember 26., szerda 7:10
Szerző: Dudás Gábor 2018. szeptember 26., szerda 7:10

Nem elég a gyenge bajnoki szereplés, a friss Mourinho-Pogba botrány, egy kínos kupakiesést is át kellett élniük a Manchester United szurkolóinak. A Ligakupa (Carabao Cup) keddi, manchesteri mérkőzésén a 67. perctől tíz emberrel játszó MU a lefújás előtt nem sokkal ugyan egyenlített Fellaini révén, de büntetőkkel (7-8) elbukta a másodosztályú Derby elleni csatát.