MU: Mourinho betiltotta a Pokémon Go-t

A Manchester United menedzsere nem akarja, hogy a foci helyett az új őrülettel foglalkozzanak játékosai.
Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 4:58
A Manchester United menedzsere nem akarja, hogy a foci helyett az új őrülettel foglalkozzanak játékosai.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 4:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

José Mourinho a valóságos őrületként elterjedő, "Pokémon Go" nevű játék kapcsán tiltó határozatot hozott játékosai számára.

- Mourinho még szokja és keresi a helyét az Old Traffordon, és igyekszik óvatosan mozogni a klubnál, ezért nem is rontott ajtóstul a házba. Egy dolgot azonban máris megtiltott a játékosoknak: tilos 48 órával a mérkőzések előtt a Pokémon Go-val játszaniuk - mondta a brit Daily Mailnek egy klubhoz közeli forrás.

Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Szalai Attila maradhat a Pogon Szczecin játékosa. A lengyel klub tárgyal a német Hoffenheim együttesével a védő kivásárlásáról, és hároméves szerződést kínálna neki. (gol24.pl)
Ferencváros
Cebrail Makreckis
Információink szerint reális esély van arra, hogy Cebrail Makreckis távozzon az FTC-től.
NB III
Aczél Iváncsán
Az NB III-as Iváncsát elhagyja Tóth András, aki Dorogon folytatja edzői karrierjét. Utódja a legutóbb a Szegedet irányító Aczél Zoltán lesz.
Tovább az összes átigazoláshoz