MU: Mourinho betiltotta a Pokémon Go-t

A Manchester United menedzsere nem akarja, hogy a foci helyett az új őrülettel foglalkozzanak játékosai.
Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 4:58
A Manchester United menedzsere nem akarja, hogy a foci helyett az új őrülettel foglalkozzanak játékosai.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 25., hétfő 4:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

José Mourinho a valóságos őrületként elterjedő, "Pokémon Go" nevű játék kapcsán tiltó határozatot hozott játékosai számára.

- Mourinho még szokja és keresi a helyét az Old Traffordon, és igyekszik óvatosan mozogni a klubnál, ezért nem is rontott ajtóstul a házba. Egy dolgot azonban máris megtiltott a játékosoknak: tilos 48 órával a mérkőzések előtt a Pokémon Go-val játszaniuk - mondta a brit Daily Mailnek egy klubhoz közeli forrás.

Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Tovább az összes átigazoláshoz