Mourinho agya eldurrant, megint nem nyert az MU - videó

Utolsó hét bajnoki meccséből csak egyet nyert meg a Manchester United, amely ezúttal a 16. helyen tanyázó West Hammel nem bírt hazai pályán, hiába játszott jobbára nagy fölényben.
Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 19:41
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 19:41

TABELLA: Az Premier League állása itt - kattints!

A vendégek Sakho révén már a 2. percben vezettek, de Ibrahimovic (Pogba első gólpasszából) a félidő közepén egyenlített. Nem sokkal később elveszítette José Mourinhót a hazai csapat, a portugál dühében a lelátóra küldött egy palackot, nem sokkal később pedig ő is követhette.

A pályán sem járt nagyobb sikerrel a United, a helyzetei kimaradtak, sőt, Fletcher révén a vendégeknek is volt egy ziccerre. Maradt az 1-1, az MU már tízpontos hátrányban követi a dobogósokat.

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.