Az MU bedarálta volt edzője csapatát - videó

Folytatta október óta tartó veretlenségi sorozatát a Manchester United a Premier League-ben.
Dudás Gábor 2017. április 9., vasárnap 14:40
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 9., vasárnap 14:40

Nem szakadt meg az október 23. és a Chelsea elleni 0-4 óta tartó szériája a Unitednek, José Mourinho csapata 21. bajnoki meccsén is veretlen maradt, ráadásul két hazai iksz után ezúttal három pontot szerzett. Az ellenfele a David Moyes által irányított Sunderland volt vasárnap délután.

Ibrahimovic a 30. percben juttatta előnybe csapatát egy 17 méteres, szépen kivitelezett lövéssel, hogy aztán Larsson a szünet előtt piros lapot kapjon egy elkésett belépőt követően (Herrera volt a szenvedő fél).

Mkhitaryan szűk egy perccel a fordulás után, egy ballábas löketettel alakította 0-2-re az eredményt, a hajrában pedig a fiatal és csereként beállt Rashford is betalált – szeptember óta először.

Az MU ezzel visszavette az ötödik helyet az Arsenaltól, és négypontos hátrányban üldözi a már BL-indulást jelentő pozícióban lévő Manchester City-t.

A korábban a Unitedet is irányító Moyes sereghajtó csapata 475 perce nem talált a kapuba, pedig 79-szer kísérletezett...

TABELLA: Az angol bajnokság állása itt - kattints!

PREMIER LEAGUE, 32. FORDULÓ:

Sunderland – Manchester United 0-3 (Ibrahimovic 30., Mkhitaryan 46., Rashford 89.)

17.00: Everton – Leicester City