Premier League: Hármat vágott emberhátrányban a ManCity, és tapad a Liverpoolra – videó

Az angol bajnokság 10. fordulójának szombat kora délutáni mérkőzésén a Manchester City hazai pályán 3-0-ra legyőzte az Aston Villa együttesét.
Csakfoci Admin 2019. október 26., szombat 15:22
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 26., szombat 15:22

Manchester City - Aston Villa 3-0 (Sterling 46., De Bruyne 65., Gündogan 70.) - piros lap: Fernandinho 87. (Manchester City)

Gól nélküli első félidőt követően a 46. percben Raheem Sterling találatával megszerezte a vezetést a Manchester City, majd a 65. perben Kevin De Bruyne is betalált, majd öt perccel később Ilkay Gündogan állította be a 3-0-s végeredményt - igaz a 87. percben Fernandinho piros lapja után emberhátrányban játszott a címvédő, amely három pontra van az éllovas Liverpooltól.

Összefoglaló

Topligák: A Leicester 20 éves rekordot döntött meg, miután kiütötte a Southamptont – videó
A Leicester City 9-0-ra nyert péntek este a Southampton vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának első mérkőzésén, ezzel rekordot döntött.