Komoly vitatémát szolgáltatott a brit médiában és a szurkolók körében is a Manchester City-Liverpool angol rangadó (2-1) után a hazaiak csapatkapitánya, Vincent Kompany belépője.
A belga védő az első félóra végén csúszott oda keményen az egyiptomi Mohamed Salah-nak, de Anthony Taylor játékvezető csak sárga lappal jutalmazta a sokak szerint pirosat érő keménységet.
"Én igazán kedvelem Vincent Kompany-t, de hogy a fenébe nem volt ez egy piros lap? Ő volt az utolsó ember, erre így lép oda. Ha kicsit jobban eltalálja Salah-t, vége a szezonjának. Aki egyébként egyedül mehetett volna kapura...nem egyszerű a játékvezető dolga, talán nem úgy látta az esetet, ahogy én" - mérgelődött a Liverpool veretlenségi szériájának véget vető rangadó után Jürgen Klopp.
Szerinted sárga vagy piros lap?
Az eset után Kompany egyébként a "pussy" jelzővel illette a földön fekvő Salah-t:
Átigazolások

Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.

Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.