Fotó: www.bcfc.co.uk
Ötgólos találkozón szenvedett vereséget az angol Championshipben a Bristol City, ám Nagy Ádám ezúttal is kiemelkedett csapatából.
Ismét a Bristol City kezdőcsapatában kapott helyet a magyar válogatott középpályás, Nagy Ádám a Charlton elleni idegenbeli mérkőzésen az angol másodosztály 24. fordulójában.
A Bristol az első játékrészben hátrányba került, majd a szünetben kettőt is cserélt Lee Johnson menedzser, a vendégek pedig 14 perc alatt megfordították a meccset - a Bristol második találatában Nagy Ádám is oroszlánrészt vállalt.
Hiába azonban honfitársunk remek játéka, a találkozó tartogatott még egy nagy fordulatot, a hajrában öt perc alatt két gólt is szerzett a Charlton, amely így 3-2-re nyert és otthon tartotta a három pontot.
Nagy Ádám is kellett a Bristol vezető góljához
Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.