Sokkoló felvételeket tettek közzé arról Angliában, hogyan is éli életét a labdarúgás egykori ünnepelt sztárja, Paul Gascoigne.
A Tottenham, a Newcastle, a Rangers, az Everton és a Lazio korábbi csillaga, az 57-szeres angol válogatott középpályás egy szál köntösben ugrott el taxival gint és cigarettát venni Dorsetben. Ezt a szomorú pillanatot kapta el a The Sun fotósa.
Paul Gascoigne hosszú évek óta súlyos alkoholproblémákkal küzd, az elmúlt másfél évtizedben hét alkalommal volt elvonókúrán a még mindig csak 49 éves brit csillag.



Átigazolások
DVSC
Szűcs Tamás ára
Óriási debreceni üzlet: 2,5 millió euróért váltott klubot Szűcs Tamás.
Nyíregyháza
Megtartották volna Tijanit, de nem bírta a pénztárcájuk
Muhamed Tijanit és Meldin Dreskovicst is megtartotta volna a Nyíregyháza, ám a számok nem a Szpari mellett álltak.
Légiósok
Balogh Botond
Sajtóhírek szerint Balogh Botond távozik a Parmától, miután megegyezett az olasz klub és a török Kocaelispor.