A Bristol City a 93. percben szerzett győztes góllal búcsúztatta a Manchester Unitedet a Ligakupában és ezzel bejutott a sorozat elődöntőjébe.
A Chanpionship harmadik helyén álló Bristol szerzett vezetést, miután a második félidő elején Bryan éles szögből talált a kapuba. Nem sokkal később Ibrahimovic vert be egy szabadrúgást.
A 93. percben Smith volt eredményes, óriási meglepetést okozva ezzel, hiszen a második ligás csapat elbúcsúztatta a címvédőt.
Bristol City - Manchester United 2-1 (Bryan 51., Smith 93., ill. Ibrahimovic 58.)
Chelsea - Bournemouth 2-1 (Willian 13., Morata 93., ill. Dan Gosling 90.)
Átigazolások
CT United FC
Tanyi az első fecske
A 22 éves, legutóbb Szlovéniában játszó Tanyi Barnabás lett az MLS tartalékbajnokságában újoncként induló Connecticut United történetének legelső(!) igazolása.
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)