Hihetetlen! Másodosztályú csapat verte ki a címvédő MU-t a Ligakupából - videó

A Bristol City a 93. percben szerzett győztes góllal búcsúztatta a Manchester Unitedet a Ligakupában és ezzel bejutott a sorozat elődöntőjébe.
Privacsek András 2017. december 20., szerda 22:56
Szerző: Privacsek András 2017. december 20., szerda 22:56

A Chanpionship harmadik helyén álló Bristol szerzett vezetést, miután a második félidő elején Bryan éles szögből talált a kapuba. Nem sokkal később Ibrahimovic vert be egy szabadrúgást.

A 93. percben Smith volt eredményes, óriási meglepetést okozva ezzel, hiszen a második ligás csapat elbúcsúztatta a címvédőt.

Bristol City - Manchester United 2-1 (Bryan 51., Smith 93., ill.  Ibrahimovic 58.)

Chelsea - Bournemouth 2-1 (Willian 13., Morata 93., ill. Dan Gosling 90.)