Dráma: Gólt rúgott az új igazolás, de vele együtt égett a Tottenham – videó

Négygólos döntetlent játszott a Tottenham az alacsonyabb osztályú ellenfele ellen az FA Kupa nyolcaddöntőjében. A londoniak újrajátszásra kényszerülnek, így aligha örülhetnek a sűrű menetrendjük közepette.
Csakfoci Admin 2018. február 18., vasárnap 19:18
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 18., vasárnap 19:18

Az utolsó percekben bukta el a továbbjutást a Tottenham, miután a londoniak csak 2-2-es döntetlent játszottak idegenben a harmadosztályban szereplő Rochdale ellen az FA Kupa nyolcaddöntőjében.

A találkozón a hazaiak szerezték meg a vezetést Ian Henderson révén az első félidő vége előtt nem sokkal (1-0).

A második játékrészben a téli átigazolási időszakban a PSG-től szerződtetett Lucas Moura egyenlíteni tudott (1-1), majd a 88. percben csereként beálló Harry Kane büntetőből juttatta vezetéshez csapatát (1-2). A slusszpoén a 90+3. percben jött, Steven Davies kiegyenlített és így újrajátszásra mentette a találkozót a Rochdale-nak (2-2).

FA Kupa, nyolcaddöntő

Rochdale – Tottenham 2-2 (Henderson 45., Davies 90+3., ill. Lucas 59., Kane 88.)