Conte őrült és viharos győzelemmel kezdett a Chelsea-nél - videók, tabella

2-1-re verte a Chelsea a West Hamet a hétfői rangadón, de a győztes gólt szerző Costa örülhetett, hogy a pályán maradt.
Dudás Gábor 2016. augusztus 16., kedd 7:06
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 16., kedd 7:06

Eden Hazard a 47. percben, 11-esből szerezte meg a Chelsea vezető gólját, egyben a Kékek 5000. élvonalbeli találatát, de James Collins a 77. percben, egy remek lövéssel egyenlíteni tudott.

Ezzel azonban még nem volt vége, a 89. percben ugyanis Diego Costa távolról megszerezte a hazaiak győztes találatát, amelyre a debütáló Antonio Conte és a szurkolók így reagáltak:

A teljes képhez hozzátartozik, hogy a spanyol válogatott támadó a szerencsének is köszönheti, hogy ekkor még a pályán volt. A második félidő közepén csúnyán odarúgott ugyanis a West Ham kapusának, Adriannak a lábára, de nem kapott lapot, pedig az első játékrészben már összeszedett egy sárgát…

PREMIER LEAGUE, 1. FORDULÓ:

Chelsea – West Ham United 2–1 (Hazard 47. – 11-esből, D. Costa 89., ill. J. Collins 77.)