Az Arsenal már azt sem tudja, mi az a vereség - videó

Három döntetlen után nyert az Arsenal a Premier League-ben, így tartja a lépést a dobogós hármassal.
Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 16:36
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 16:36

TABELLA: A Premier League állása itt - kattints!

Steve Cook hibája után Alexis Sanchez már a 12. percben vezetést szerzett az Ágyúsoknak, de a Bournemouth Callum Wilson 11-esével egyenlíteni tudott bő tíz perccel később.

Az Arsenal azonban nem csak hogy a 19. tétmeccsén maradt veretlen, de a három pontot is behúzta végül, Walcott gólja, majd a hajrában Sanchez újbóli villanása döntötte el a meccset.

Arsenal – Bournemouth 3-1 (A. Sanchez 12., 91., Walcott 53., ill. C. Wilson 23. – 11-esből)