A Barcelona a 95. percben jutott tovább a kupában, a Juve hármat rúgott a Romának - eredmények

Az angol Premier League-ben bajnoki mérkőzéseket rendeztek, Spanyolországban és Olaszországban pedig kupameccseket játszottak szerdán. Eredmények.
Csakfoci Admin 2020. január 22., szerda 22:38
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 22., szerda 22:38

Premier League, 24. forduló

Leicester - West Ham 4-1 (Baress 24., Pereira 45+5., Pérez 81., 88. ill. Noble 50.)

Tottenham - Norwich 2-1 (Alli 38., Son 80. ill. Pukki 70.)

Spanyol Kupa, a 16 közé jutásért

Ibiza - Barcelona 1-2 (Pérez 9. ill. Griezmann 72., 95.)

A katalánok gyorsan hátrányba kerültek, és a 72. percig gólképtelenek voltak a harmadosztályú Ibiza otthonában. A hajrában aztán Griezmann "mentette meg" a Barcelonát, előbb egyenlített, majd a 95. percben a győztes gólt is megszerezte, így a gránátvörös-kékek jutottak tovább.

Olasz Kupa, negyeddöntő

Juventus - Roma 3-1 (Ronaldo 26., Bentancur 38., Bonucci 45+2. ill. Buffon 50.-öngól)

A Juventus magabiztos győzelemmel jutott be a sorozat legjobb négy csapata közé.