Nagy Lászlót a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) férfi szakágért felelős alelnökévé választották szerdán, a szervezet budapesti tisztújító küldöttgyűlésén.
Az MKSZ sajtóközleménye szerint a nagy számban megjelenő küldöttek újabb négy évre egyhangú döntéssel bizalmat szavaztak a Kocsis Máté által vezetett elnökségnek. A férfi szakágért felelős alelnök Nagy László - a Veszprém 209-szeres válogatott játékos -, a női szakág felelőse szintén alelnökként Pálinger Katalin lett.
Az elnökség tagja lett Görbicz Anita - a Győr 233-szoros válogatott balszélsője -, Csermely Péter, Györfi János, Kirsner Erika, Marosi László, Oláh Sándor, Radulovics Bojana és Tállay András. (MTI)
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.