Az Eger a Strasbourg, a Miskolc pedig a Brescia csapatával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.
Az európai szövetség (LEN) keddi tájékoztatása szerint az egriek itthon, a miskolciak idegenben kezdik a párharcot. Az első mérkőzéseket október 30-án rendezik, a visszavágókra november 9-én kerül sor.
Az Eurokupa második körös selejtezőtornáján az Eger és a Miskolc is százszázalékos teljesítménnyel, három sikerrel végzett csoportja első helyén. A két selejtezőcsoportból az első kettő jutott a negyeddöntőbe, ahol a Bajnokok Ligája legutóbbi kvalifikációs körében kiesett négy klubot sorsolták melléjük.
A negyeddöntő párosítása:
AN Brescia (olasz) - PannErgy-Miskolci VLC
ZF-Eger - Strasbourg SNS (francia)
CSM Digi Oradea (román) - CN Mataro (spanyol)
CC Ortigia Siracusa (olasz)-NC Vuliagmeni (görög)
(MTI)
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.