A negyedik helyen végzett a magyar női vízilabda-válogatott a kvangdzsui olimpiai kvalifikációs világbajnokságon: Bíró Attila együttese a pénteki bronzmérkőzésen 10-9-es vereséget az ausztrál csapattól.
A magyar együttes, amely az elődöntőben a spanyolokkal szemben maradt alul, nem szerzett olimpiai indulási jogot a Koreai Köztársaságban zajló viadalon.
Erre legközelebb a januári, hazai rendezésű Európa-bajnokságon lesz lehetősége, melyen egy kvótát osztanak ki. (MTI)
Női vízilabda-vb, bronzmérkőzés:
Ausztrália - Magyarország 10-9 (3-3, 4-3, 1-1, 2-2)
Átigazolások
DVTK
Próbajátékosok
Egy próbajátékos, Barna Dániel távozott a csapattól, érkezett azonban egy másik. A 21 éves Batai Tamás (legutóbb DVSC II) bizonyíthat a napokban. (Diósgyőri könyv)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.