Pozitív eredményt hozott a kilencszeres világbajnok gyorsaságimotoros Valentino Rossi koronavírustesztje, ezért a Yamaha versenyzőjének ki kell hagynia a hétvégi Aragóniai Nagydíjat.
A 41 esztendős motoros csütörtökön a Twitteren jelentette be, hogy elkapta a fertőzést.
- A gyors PCR-teszt, valamint a keddi teszt is negatív eredményt hozott, de az, amelynek ma délután kaptam meg az eredményét, sajnos pozitív lett - írta, hozzátéve, "nagyon csalódott", hogy ki kell hagynia az aragóniai viadalt.
A Yamaha megerősítette, hogy Rossi hazautazott Olaszországba, egészségi állapotát pedig a csapat orvosi stábja felügyeli.
Rossi a legutóbbi három MotoGP-futamból egyet sem tudott befejezni, a múlt hétvégén Franciaországban már az első körben kiesett. (MTI)
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.