Nemcsakfoci: Hibátlanul lett csoportelső az ETO a kézi BL-ben

A Győri Audi ETO KC 35-29-re legyőzte hazai pályán a cseh Baník Most együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjában, amelyet hat mérkőzés után hibátlan mérleggel nyert meg a címvédő.
Dudás Gábor 2019. november 17., vasárnap 18:55
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 17., vasárnap 18:55

5-3-ra tudtak még vezetni a csehek, de innentől fogva az ETO akarata érvényesült a pályán. Az első félidőben még mindkét csapat védekezése szellősebb volt, a játékrész 22-18-as hazai előnnyel ért véget.

A fordulás után a győriek hátul is sokkal stabilabbak lettek, a félidő első szűk tíz percében csak két vendégtalálat született ennek köszönhetően. Az ETO végig tartotta a 7-8 gólos fórját, amelyből hat lett a végére, így hatból hatodik csoportmeccsét hat góllal nyerte meg a BL-címvédő.

Danyi Gábor csapata így a maximális nyolc ponttal kezdi majd meg a szereplését a középdöntő II. csoportjában.