Nem indult jól a maratoni szerdai szakasz a spanyol kettős számára.
Nem indult jól a 10. szakasz szerdán a spanyol kettős, Fernando Alonso és Marc Coma számára a Szaúd-Arábiában zajló Dakar-ralin. A péntekig tartó versenyen a kétszeres Forma-1-es világbajnok Alonso és társa hatalmasat borult.
A spanyol páros a keddi napnak köszönhetően összetettben már az első tízben voltak, a bukás után nem sokkal folytatni tudták a versenyt, viszont hatalmas hátrányt szedtek össze.
🚨 Accidente de @alo_oficial en el #Dakar2020
— El Partidazo de COPE (@partidazocope) January 15, 2020
😱 Su Toyota ha dado dos vueltas de campana
🎥 Álvaro Garcíapic.twitter.com/hAZkx2PS6I
Otro ángulo del accidente de @alo_oficial en el #Dakar2020 Aqui en #ArabiaSaudita 🇸🇦 de un aficionado @CarburandoTV @clarincom pic.twitter.com/cz6zskKaZX
— Roberto Berasategui (@RoBerasategui) January 15, 2020
Átigazolások
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.