A Veszprém 39-26-ra nyert Vácon a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.
Az esélyesebb vendégek - akik a félidőben már 11 góllal vezettek - megőrizték hibátlan mérlegüket, és már 14 győzelemnél tartanak.
A nap másik összecsapásán a Balatonfüred hétgólos különbséggel múlta felül a vendég Budakalászt. (MTI)
Eredmények (a szövetség honlapjáról):
Váci KSE-Telekom Veszprém 26-39 (7-18)
Balatonfüredi KSE-Budakalász 29-22 (12-10)
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.