Nemcsakfoci: Fontos döntést hoztak az egyik Forma1-es futamról

A sorozat egyik leghangulatosabb pályája a naptárban marad még jó ideig.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 8., csütörtök 23:15
A sorozat egyik leghangulatosabb pályája a naptárban marad még jó ideig.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 8., csütörtök 23:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Forma-1 kereskedelmi jogait birtokló Liberty Media új szerződést kötött a Mexikói Nagydíjnak otthont adó Mexikóvárossal, így a Hermanos Rodríguez pálya 2022-ig biztosan a versenynaptárban marad.

A bejelentés értelmében a felek három évvel hosszabbították meg a mostani szezon végén lejáró szerződésüket.

A versenypályára 23 éves szünet után, 2015-ben tért vissza a Forma-1, akkor a német Nico Rosberg diadalmaskodott, majd a következő évben a brit Lewis Hamilton, míg az elmúlt két esztendőben Max Verstappen bizonyult a legjobbnak.

A sorozat egyik leghangulatosabb pályáján az elmúlt négy évben összesen 1,3 millió néző látta a helyszínen a futamokat.

A jövő évi szezonnyitó viadalt március 15-én rendezik Melbourne-ben. (MTI)

Átigazolások
Honvéd
A bukott edző új klubja
A Honvédtól 2023 májusában, az NB I-es kiesést követően menesztett Dean Klafuric lett az albán rekordbajnok KF Tirana vezetőedzője.
ZTE
Akpe Victory
A svájci FC Basel közel áll Akpe Victory szerződtetéséhez: a Zalaegerszeg mintegy 3 millió eurót kap a nigériai védőért, és a későbbi átigazolási díjból is részesedik majd. (Ben Jacobs)
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az Újpesttől igazolt a Szentlőrinc, miután szerződtették a 22 éves Varga Györgyöt, aki szerződése lejártával csatlakozott.
Tovább az összes átigazoláshoz