Nemcsakfoci: Elhunyt a 149-szeres magyar válogatott kosárlabdázó

Pénteken, 48 éves korában tragikus hirtelenséggel elhunyt Sitku Ernő, 149-szeres válogatott kosárlabdázó, a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ) elnökségi tagja.
Csakfoci Admin 2020. május 22., péntek 22:45
Pénteken, 48 éves korában tragikus hirtelenséggel elhunyt Sitku Ernő, 149-szeres válogatott kosárlabdázó, a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ) elnökségi tagja.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 22., péntek 22:45

Az MKOSZ honlapjának gyászjelentése felidézi, hogy Sitku Ernő négyszeres bajnok, kétszeres Magyar Kupa-győztes.

Legnagyobb sikereit a Budapesti Honvéd, majd az Atomerőmű SE csapataiban érte el. Vezetésével a nyíregyházi kosárlabdasport egyre szebb sikereket tudott felmutatni, az utánpótlás-nevelő akadémiát a legjobbak közé vezette. A fiatalok nevelése különösen szívügye volt, az U18-as fiú válogatott csapatvezetőjeként nagyon sokat tett a felnövekvő tehetségekért.

Sitku Ernőt az MKOSZ saját halottjának tekinti. Temetéséről később intézkednek. (MTI)

Nyugodjék békében!

Átigazolások
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Tovább az összes átigazoláshoz