Gízában játssza csoportmérkőzéseit a magyar férfi kézilabda-válogatott a januári, egyiptomi világbajnokságon.
A nemzetközi szövetség (IHF) csütörtökön tette közzé a torna menetrendjét, amelyből kiderül, hogy
a magyarok január 15-én a Zöld-foki Köztársaság, 17-én Uruguay, majd 19-én Németország ellen lépnek pályára Gízában.
Az A és a B csoport három továbbjutója a középdöntőt január 21. és 25. között az új adminisztratív főváros most épülő sportcsarnokában vívja majd, onnan a csoportok első két-két helyezettje jut a negyeddöntőbe. Utóbbi település Kairótól 45 kilométerre keletre, sivatagos területen fekszik, felépítésével a túlzsúfolt eddigi fővárost akarja tehermentesíteni az egyiptomi kormány. (MTI)
Átigazolások
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.