Nemcsakfoci: Bottas indulhat az élről a 70. Évforduló Nagydíján - Vettel csak a 12. lett

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte a Forma-1-es 70. évforduló Nagydíja szombati időmérő edzését Silverstone-ban, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.
Csakfoci Admin 2020. augusztus 8., szombat 16:41
Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte a Forma-1-es 70. évforduló Nagydíja szombati időmérő edzését Silverstone-ban, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. augusztus 8., szombat 16:41

A 30 éves pilótának - akivel a héten hosszabbított szerződést a Mercedes - ez az idei második, és pályafutása 13. pole pozíciója. Bottas mellől csapattársa, a címvédő és hatszoros világbajnok, az összetett pontversenyben élen álló brit Lewis Hamilton startolhat majd.

A koronavírusos Sergio Pérezt helyettesítő német Nico Hülkenberg meglepetésre harmadikként zárt a Racing Point volánja mögött, míg Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője negyedik lett.

Tovább szenved a Ferrarival a négyszeres vb-győztes német Sebastian Vettel, aki ezúttal csak 12. lett,

miközben márkatársa, a monacói Charles Leclerc nyolcadikként végzett.

A nevében is rendhagyó 70. évforduló Nagydíja vasárnap 15.10 órakor kezdődik. (MTI)

Átigazolások
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)
Tovább az összes átigazoláshoz