Nemcsakfoci: Bombameglepetés a női kézibajnokságban - a Fradi otthon kapott ki a Siófoktól

A Siófok 30-29-re győzött a Ferencváros otthonában a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.
Privacsek András 2019. április 24., szerda 20:23
Szerző: Privacsek András 2019. április 24., szerda 20:23

Először a 29. percben alakult ki egygólosnál nagyobb különbség a csapatok között (14-16), majd a második félidő közepén az FTC, a hajrában viszont ismét az EHF Kupa-döntős Siófok vezetett két találattal. A szoros és izgalmas utolsó percekben a vendégek egy gólt megőriztek az előnyükből, pedig világbajnok irányítójuk, a francia Estelle Nze Minko kisebb sérülés miatt egyáltalán nem lépett pályára.

A találkozó legeredményesebb játékosa a siófokiak horvát átlövője, Andrea Kobetic volt 11 góllal. A fővárosiaknál a spanyol Nerea Pena - aki nyáron éppen Siófokra igazol - nyolc gólt dobott.

A Győri ETO elleni mérkőzéseket leszámítva a Ferencváros legutóbb majdnem nyolc éve, 2011. május 1-jén veszített bajnoki mérkőzést házigazdaként, akkor a Debrecen győzött a Népligetben. (MTI)

ZTE/Vidi
Bedi Bence
A nyáron távozik a ZTE-től a saját nevelésű középpályás, Bedi Bence, aki iránt itthonról a Fehérvár is érdeklődött. A játékos menedzsere azonban azt is elmondta, az elsődleges cél, hogy Bedi külföldre szerződjön. (nso.hu)
Gulácsi Péter
Rouven Schröder sportigazgató elárulta, hogy a nyáron a Leipzig biztosan megválik az egyik kapusától.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.