Nemcsakfoci: A koronavírus miatt elhalasztották a pólóválogatott meccsét

A koronavírus-járvány miatt elhalasztották az Olaszország-Magyarország férfi vízilabda világliga negyeddöntő mérkőzést.
Csakfoci Admin 2020. március 9., hétfő 21:34
A koronavírus-járvány miatt elhalasztották az Olaszország-Magyarország férfi vízilabda világliga negyeddöntő mérkőzést.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 9., hétfő 21:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A találkozót eredetileg jövő kedden rendezték volna Firenzében, az Olasz Úszó Szövetség hétfői bejelentése nyomán azonban további intézkedéséig felfüggesztik a bajnokik, és a nemzeti csapatok összecsapásait is.

Märcz Tamás Európa-bajnok együttese csoportmásodikként jutott a legjobb nyolc közé a világligában, ahol a világbajnok olaszokkal játszik majd. A mérkőzés új időpontjáról egyelőre nincs információ. (MTI)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz