Nemcsakfoci: A koronavírus miatt elhalasztották a női olimpiai vízilabda selejtezőtornát

A koronavírus veszélye miatt májusra halasztják a női olimpiai vízilabda selejtezőtornát, amelyet jövő vasárnaptól rendeztek volna meg az olaszországi Triesztben.
Csakfoci Admin 2020. február 27., csütörtök 19:34
A koronavírus veszélye miatt májusra halasztják a női olimpiai vízilabda selejtezőtornát, amelyet jövő vasárnaptól rendeztek volna meg az olaszországi Triesztben.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 27., csütörtök 19:34

A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) csütörtöki tájékoztatása szerint május 17. és 24. között ugyanúgy Trieszt lenne a házigazda, azonban egy hónappal a viadal előtt az illetékesek felülvizsgálják a helyzetet, és ha a körülmények ezt nem teszik lehetővé, akkor másik rendezőt keresnek. A tervet még a FINA legfőbb vezetésének jóvá kell hagynia.

A tornán az Európa-bajnoki bronzérmes magyar válogatott is érdekelt, Bíró Attila együttese Görögországgal, Kazahsztánnal, Izraellel és Új-Zélanddal szerepel egy csoportban. A másik csoportban Hollandia, Olaszország, Szlovákia, Franciaország és Üzbegisztán kapott helyet, a tornáról az első két csapat harcolja ki utolsóként a tokiói kvótát. (MTI)

Átigazolások
Fradi
Keane és a Tottenham?
Igor Tudor három vereséggel indított a Tottenhamnél, ezért ismét arról szólnak a hírek, hogy Robbie Keane lehet a Spurs új edzője.
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
DVTK
Vignjevic még ma aláírhat
Nebojsa Vignjevic hamarosan aláírhat a DVTK-nál.
Tovább az összes átigazoláshoz