Nemcsakfoci: A BL-riválishoz igazolt a Győr kézilabdázója

A szezon végén a Odense együtteséhez szerződik Nycke Groot, a Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának holland légiósa.
Csakfoci Admin 2019. március 11., hétfő 18:30
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 11., hétfő 18:30

A dán klub hétfőn jelentette be honlapján, hogy kétéves megállapodást kötött a 30 esztendős irányítóval, aki nem hosszabbította meg szerződését Győrben. A két csapat a BL-negyeddöntőjében találkozik majd.

Groot korábban már játszott Dániában, a Tvis Holstebro és az FC Midtjylland együttesét erősítette, és mint elmondta, hiányzott neki a helyi kultúra és a barátok, akikkel korábbi légiós évei alatt ismerkedett meg. Hozzátette, bízik abban, hogy a jövőben a csapattal eljut a BL négyes döntőjébe.

Groot 2015 nyarán csatlakozott a győri gárdához, amelynek színeiben kétszer nyert Bajnokok Ligáját, háromszor magyar bajnokságot és kétszer Magyar Kupát. (MTI)

Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.