16 Dunaújváros 11 1 3 7 7-21 5

Így látták az edzők - a korábbiakért ide kattints!

A Lokinak összejött, ami a Realnak és a Barcának sem mindig sikerül - így látták az edzők

Feltöltve: 2014, október 19 - 21:19

Joan Carrillo, a 10 győztes meccs után vereséget szenvedő Videoton vezetőedzője szerint a DVSC remek helyzetkihasználásának köszönhette a sikerét, és olyan hatékonysággal dolgoztak a debreceniek, ami még a Realnak vagy a Barcelonának sem mindig sikerül. Kondás Elemér szerint a fehérvári győzelemmel kint vannak a gödörből, és a formájukat a Fradi elleni rangadóra is átmentenék. Horváth Ferenc jósnőhöz vinné játékosait, Nebojsa Vignjevic pedig csak kívülről tűnt boldognak a győri 0-0-át követően. Edzői értékelések.

Az NB I legfrissebb videói - a korábbiakért ide kattints!

Videó: Hihetetlen hajrával verte a Paks a DVTK-t

Feltöltve: 2014, október 22 - 21:05

Bár a 84. percben mg a Diósgyőr vezetett, az MVM Paks 3-1-re verte végül a vendég DVTK-t. Nézd meg a gólokat az MLSZ TV videóján!

Videó: A Fradi-meccsen láttuk a hétvége legviccesebb dobását

Feltöltve: 2014, október 20 - 13:39

Kis híján gólpasszt adott a Ferencvárosnak Vukasin Poleksic, a PMFC kapusa a zöld-fehérek elleni bajnokin, amikor elcsúszott egy kidobás közben. Az MLSZ TV felvétele.

Videó: Negyedszer nullázott az Újpest az NB I-ben

Feltöltve: 2014, október 19 - 21:34

Győrben játszotta negyedik 0-0-s meccsét az Újpest az idényben, az ETO elleni döntetlennel a lilák hatodik ikszüket zsebelhették be. Nézd meg a meccs összefoglalóját az MLSZ TV videóján!

Videó: A 11. meccs lett a hibátlan Vidi-sorozat vége

Feltöltve: 2014, október 19 - 19:45

Először kapott ki az NB I-ben a szezont 10 sikerrel indító Videoton FC (1-2). Az éllovas ugyan Kulcsár Tamás első góljára még válaszolni tudott Kovács István találatával, de a debreceni támadó másodjára már győztes tust vitt be a fehérváriaknak. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!