• George F. Hemingway tulajdonos szerint hiba volt nyáron kineveznie Pietro Vierchowodot a Honvéd vezetőedzőjének, mivel ez is hozzájárult a gyenge őszi szerepléshez. A kispestiek első embere emellett az okok között a csatárok csődje mellett nyilvánvaló bírói tévedéseket is említett. A klub irányítót és támadót mindenképpen igazolna a télen, de egy balbekk szerződtetése elől sem zárkózna el. A közeljövőben 8200 fős, UEFA elit kategóriás stadion épül Kispesten, amit az üzletember meg akar tölteni - vagy az ultrákkal, vagy nélkülük.

16 PMFC-Matias 17 2 4 11 16-34 10

Így látták az edzők - a korábbiakért ide kattints!

Szivics: Visszakaptuk az Újpest ellen, ami a kupadöntőn történt - így látták az edzők

Feltöltve: 2014, december 7 - 21:35

Szivics Tomiszláv szerint csapatának szerencséje is volt az Újpest 2-1-s legyőzése alkalmával, de úgy látta, ezzel az élet visszaadott abból, amit a Diósgyőrtől elvett a lilák elleni Magyar Kupa-döntőn. A szakember szerint a DVTK megérdemelten áll a dobogó harmadik fokán. Nebojsa Vignjevic szerint az Újpest nem akarta eléggé megszerezni a második gólt, így hiába játszott jól, megint úgy járt, mint az ősz folyamán többször is. Kondás Elemér néha parádés Lokit látott az MTK ellen, de úgy vélte, maguknak tették nehézzé a meccset, míg Garami József a második félidei játékkal már nem volt elégedetlen. Edzői értékelések.

Az NB I legfrissebb videói - a korábbiakért ide kattints!

Videó: Ezzel a fejessel nyert Pécsen a Puskás Akadémia

Feltöltve: 2014, december 8 - 08:32

A Puskás Akadémia Tischler Patrik 70. percben szerzett góljával 1-0-ra nyert Pécsen az OTP Bank Liga utolsó idei fordulójában. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Videó: Devecseri is gólt lőtt a győztes Haladásban

Feltöltve: 2014, december 6 - 22:59

A Haladás 3-1-es győzelmet aratott a Kecskemét ellen az OTP Bank Ligában. A vasiak először rúgtak gólt és először nyertek Szentes Lázár irányításával. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Szombathelyi Haladás – Kecskemét 3-1 (Iszlai 8. – 11-esből, Varga R. 15. – öngól, Devecseri 60. ill. Novák 90.)

Videó: Koltai duplájával nyert az ETO Kispesten

Feltöltve: 2014, december 6 - 22:52

A Győri ETO Koltai Tamás duplájával 2-0-ra győzött Kispesten az OTP Bank Liga 17. fordulójában. Rudolf Gergely büntetőt hibázott az első félidőben, de ez is belefért a vendégeknek. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Bp. Honvéd – Győri ETO 0-2 (Koltai 7., 79.)

Videó: Így rúgott négyet a Vidi Dunaújvárosban

Feltöltve: 2014, december 6 - 22:43

A Videoton 4-1-es győzelmet aratott Dunaújvárosban, az OTP Bank Liga 17. fordulójában úgy, hogy Sándor György és Stopira is a kiállítás sorsára jutott a találkozón. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Dunaújváros – Videoton 1-4 (Böőr 63. – 11-esből ill. Nikolics 10., Gyurcsó 28., Álvarez 52., Vinícius 85.)