16 Dunaújváros 9 0 3 6 6-18 2

Így látták az edzők - a korábbiakért ide kattints!

Szivics: A Vidi a legjobb magyar csapat, Doll dühös lett - így látták az edzők

Feltöltve: 2014, szeptember 28 - 21:41

Szivics Tomiszláv szerint a Diósgyőr nem érdemelt vereséget Székesfehérváron, játékosai 100 százalék fölött teljesítettek, és végül egy nagy hiba kapott ki "a jelenlegi legjobb magyar csapattól". Joan Carrillo a szurkolóknak köszönte meg, hogy csapata végig "emberelőnyben” játszott, és elégedett volt a Vidi produkciójával is. Thomas Doll dühös lett, látva a Ferencváros sorra kihagyott helyzeteit, és emiatt pontokat hagyott a pályán a Haladás ellen. Artner Tamás előre tudta, mit fog játszani az FTC, be is jött a jóslata. Edzői értékelések.

Az NB I legfrissebb videói - a korábbiakért ide kattints!

Videó: Szivics legendás mozdulataival ünnepelt a Vidi-tábor

Feltöltve: 2014, szeptember 29 - 11:10

A Videoton fontos győzelmet aratott (2-1) a Diósgyőr ellen vasárnap a bajnokságban, a szurkolók pedig sajátos ünneplést csaptak a lelátón. Mint ismert, Szivics Tomiszláv, a miskolciak szakvezetője zakóját pörgetve örömködött tavasszal a Ligakupa-döntőben, most ezt idézték meg a fehérváriak. A vidi.hu videója.

Videó: Így nyert 0-2-ről a Puskás Akadémia

Feltöltve: 2014, szeptember 29 - 08:40

A Puskás Akadémia kétgólos hátrányból fordítva győzött 3-2-re a Dunaújváros ellen az OTP Bank Liga 9. fordulójában. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Videó: Parádés cselt mutatott be a Fradi légiósa

Feltöltve: 2014, szeptember 28 - 22:14

Az OTP Bank Liga 9. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán nem bírt a Haladással. A Fradi ugyan végigtámadta a 90 percet, de csak egy sovány 0-0-ra futotta az erejéből. A szombathelyiek hősiesen védekeztek, Rózsa Dániel pedig magabiztos volt a kapujában. Az FTC Lamah révén a kapufát is eltalálta, Dilaver pedig zseniális cselt mutatott be a második félidőben (a videón 4:10-től!).

Videó: 9/9 - a hibátlan Vidi a Diósgyőrt is legyűrte

Feltöltve: 2014, szeptember 28 - 20:53

Nagy csatában, egy szerencsétlen öngólnak is köszönhetően győzött kilencedszer is az NB I-ben a Videoton FC. a fehérváriak a Diósgyőr elleni rangadót nyerték meg vasárnap 2-1-re. A borsodiak ugyan a 81. percben, a csereként beállt Grumic góljával egyenlíteni tudtak a Sóstói Stadionban (Nikolics a 11. találatával szerzett vezetést), de a több helyzetet kialakító Vidi Alves öngóljával végül megszerezte az újabb három pontot. Az MLSZ TV videója.