Vida Kristopher góljának is köszönhetően 5-2-re győzte le a címvédő Slovan Bratislavát a dunaszerdahelyi DAC vasárnap, a szlovák élvonal rangadóján. A fővárosiak május eleje óta először szenvedtek vereséget a bajnokságban, és a statisztikák szerint 2003 óta nem fordult elő, hogy a Slovan öt gólt kapjon a ligában.
Vida Máté végig, Vida Kristopher pedig a 91. percig volt a pályán a hazaiaknál, a Slovanban Holman Dávid csereként állt be a 79. percben. Kalmár Zsolt sérülése miatt hiányzott a rangadóról.
Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.